ANTALYA OFİS TAŞIMA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...

Yılların deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.

Antalya Şehirlerarası Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığında şehir içi taşımacılık kadar şehirler arası ofis taşımacılığı hizmetleri de sık sık verilmektedir. Ofisini bir şehirden başka bir şehre taşımak isteyen ofis sahipleri güvenilir ve kaliteli firmaları tercih etmelidir.

Ofis eşyalarının güvenilir bir şekilde zamanında ve en az hasarla taşınabilmesi ofis taşımacılığı firmalarının çalışma prensibine bağlıdır.  Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetinde nakliye sigortası ön plana çıkmaktadır.

Nakliye sigortası yaptırmak eşyalarınızın herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kalması halinde sizleri koruyacaktır. Şehirlerarası ofis taşımacılığında dikkat edilmesi gereken konular aşağıda belirtilmektedir:

  • Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti çerçevesinde sevk mektubu hazırlanmaktadır. Sevk mektubunun ofis sahipleri tarafından dikkatli bir şekilde okunması gerekmektedir.
  • Sevk mektubu hem nakliye firması hem de ofis sahibi tarafından imzalanır ve sevk mektubu 3 nüsha olarak düzenlenir.
  • Sevk mektubunda olmazda olmaz bazı bilgilerin mutlaka bulunması gerekir. Ofis sahibi ile nakliye firması arasında imzalanan sevk mektubunda ofis taşımacılığı talebinde bulunan kişinin adı, soyadı, adresi, nakliye firmasının taşıma personelinin adı ve adresi, ofis eşyalarının taşınacağı adresi, tarihi, ofis eşyalarının ağırlığı ve miktarı, sevk mektubunun düzenlenme yeri ve tarihi gibi unsurlara yer verilmektedir.
  • Sevk mektubunun içeriği ofis taşımacılığına uygun bir şekilde hazırlanmalıdır.
  • Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetlerinde ofis eşyaları ilgili adrese ulaşana dek tüm sorumluluk eşyaları taşıyan kişiye aittir. Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetleri oldukça uzun, zahmetli ve yorucu bir süreçtir. Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetleri yürütülürken son derece dikkatli ve kontrollü olunmasına önem verilmelidir.

Antalya Ofis Taşımacılığının Aşamaları

  • Ofis taşımacılığı hizmeti alacak olan kişiler nakliye firmalarıyla irtibata geçerek ofis taşıma işlemlerini başlatabilir. Nakliye firmaları ile irtibata geçildiğinde ilk olarak ekspertiz süreci başlayacaktır. Görevlendirilen ekspertiz ekibi ofisi inceler ve ofis taşımacılığı için nelerin gerekli olduğunu tespit eder. Ekspertizler tarafından tutulan raporlara istinaden ofis taşımacılığı fiyatları Ekspertiz raporundaki fiyatlar konusunda karşılıklı anlaşmaya varılması halinde ofis taşıma işlemleri için  taşıma günü ve saati belirlenir.
  • Ofis taşımacılığı konusunda nakliye firması ile ofis sahipleri anlaşmaya varır ve ofis taşıma ekibi kurulmaya başlanır. Araç tipi ve ofis taşımacılığı için kullanılacak olan eleman sayısı ekspertizlerden alınan raporlara göre belirlenir.  Taşıma ekibi meydana getirildikten sonra ofis taşımacılığı için gün belirlenir ve ofis taşıma işlemleri yürütülür. Ofis taşımacılığı işlemlerine ilk olarak mobilyaların demonte işlemleri yapılarak başlanır. Ofisler mobilyalar açısından oldukça zengin yerlerdir. Demonte işlemleri yapılarak mobilyalar sökülür ve parçalara ayrılır. Mobilyalar söküldükten sonra numaralandırılır ve ambalajlaması yapılır.  Ofis bünyesinde bulunan dosyalar ile değerli eşyalar kolilere alınır ve etiketlenerek nakliye araçlarına yüklenir.
  • Ofis eşyaları istiflendikten sonra taşınmaya başlanır. Taşıma ekibi ofis eşyalarını yeni adresine doğru yola çıkarır. Ofis taşımacılığının son aşamasında taşınan eşyalar nakliye firmasının marangozları tarafından monte edilerek yerlerine yerleştirilir. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra taşıma ekibi eşyalarda herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol eder. Taşıma nedeniyle herhangi bir hasar meydana gelmesi halinde zabıt tutulmalı ve nakliye şirketi tarafından zabıt sigorta şirketine bildirilir.

ANTALYA OFİS TAŞIMA - 0542 480 44 13