ANTALYA OFİS TAŞIMA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...

Yılların deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.

Antalya Ofis Taşıma

Antalya Ofis Taşımacılığında Sunulan Kurumsal Çözümler Nelerdir?

Ofis işlerinde aksama meydana gelmeden taşıma faaliyetlerinin yürütülmesi gerekmektedir. Bu sebeple ofis taşımacılığı ertesi günün tatil olduğu iş günü akşamında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ofisteki herkesin mesaisi sona erdikten sonra ofis taşımacılığı hizmetine başlanmalıdır. Ertesi günün tatil olması nedeniyle ofis taşımacılığı hizmeti tamamlanmakta ve mesai günü çalışanlar yeni adreste işe başlama fırsatına sahip olmaktadır. Ofislerde iş ve para kaybı yaşanmadan nakliye işlemleri sonlandırılmaktadır. 

Ofis taşımacılığında hızlı ve pratik olunması gerekmektedir. Nakliye firmaları ofis taşıma işlemlerini hızlandırabilmek için 7/24 çalışan bir sistem meydana getirmektedir. Ekspertiz faaliyetleri neticesinde nakliye firmaları ofisin taşınma süresi hakkında bir fikre sahip olmaktadır. Bu sebeple zaman kaybı yaşamadan profesyonel bir şekilde ofis taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.

Sıfır hataya sahip bir ofis taşıma hizmeti satın almak için seçilen ofis taşımacılığı nakliye firmalarının işinde profesyonel olması ofis mobilyaları ve araç gereçlerinin zarar görmemesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Antalya Ofis Taşımacılığının Çok Tercih Edilmesinin Nedenleri Nelerdir?

Türkiye her geçen gün yeni iş sahalarına kavuşuyor. Yeni iş sahalarıyla birlikte iş dünyasına yeni atılımlar gerçekleşiyor. Kurumsal olarak yaşanan gelişmeler ofis taşımacılığına da hareketlilik kazandırma yolunda oldukça önemlidir.

Ofisinizi yenilemek veya farklı bir adrese taşımak istiyorsanız nakliye firmalarının farklı ofis taşımacılığı tecrübe ve faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. Nakliye firmaları ile iletişime geçerek ofis taşımacılığı konusunda detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Ofis taşımacılığı yaptırabilmek için çok büyük zaman harcamanıza da gerek yoktur. 1 iş günü içerisinde ofis taşımacılığı faaliyetleri gerçekleştirilebilmektedir. Ancak ofis taşımacılığı faaliyetlerini gerçekleştirmeden önce sektörde kaliteli ve ofis taşımacılığı konusunda önemli çalışmalar yürüten nakliye firmalarının seçilmesi çok önemli bir yere sahiptir.

Ofis taşımacılığı hem zahmetli hem yorucu hem de özen gerektiren taşımacılık kollarından biridir. Ofislerde çok fazla mobilya ve elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis araç gereçleri de oldukça çeşitlidir.

Ofislerde en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında evrakların nasıl taşınacağı gelmektedir. Ofislerin işleyişi için büyük bir öneme sahip olan evrakların düzenli ve program dahilinde taşınması gerekir. Ofislerin arşivinin sıra ve belli düzen ile taşınması gerekir. Ofislerin arşivleri taşınırken tüm evraklar numaralandırılarak etiketlenir. Bu durum ofis taşımacılığını kolaylaştıracak ve yeni ofisteki arşive evrakların kolay bir şekilde yerleştirilmesine olanak sağlayacaktır.

Ofis taşımacılığı hizmeti alacağınız nakliye firmalarıyla irtibata geçtiğiniz anda nakliye firmaları ofisinize bir ekspertiz yönlendirecektir. Ekspertiz ofis taşımacılığı için çok önemlidir. Ekspertiz tarafından tutulan rapora göre taşınma günü ofislerde herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır.  Ekspertiz raporunda nakliye aracı sayısı, personel sayısı ve ambalaj miktarı gibi detaylı pek çok konuya yer verilmektedir. Bu durum ofis taşımacılığının gerçekleştirileceği nakliye gününde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmasının önüne geçmektedir. 

Ekspertiz organizasyonu çerçevesinde ofis taşımacılığı esnasında taşınacak olan malzemelerin tam listesi hazırlanmaktadır.  Ofis taşımacılığı esnasında taşınacak mesafe, kullanılacak nakliye aracı sayısı, ambalaj miktarı, gerekli personel sayısı gibi konular nakliye firmaları ile ofis sahipleri arasında konuşulmakta ve anlaşma sağlanırsa ofis taşımacılığı hizmetinin hangi gün yapılacağına dair gerekli plan ve programlar yapılmaktadır.

Nakliye firmalarına ofis taşımacılığı yaptırılmadan önce hangi sigorta şirketiyle anlaşmalı oldukları da araştırılmalıdır. Özellikle şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetinde sigortalı eşya taşımanın önemi artmaktadır. Nakliye firmalarının anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin kaliteli, bilinen ve güvenilir sigorta şirketleri olması gerekir. Herhangi bir istenmeyen durumla karşı karşıya kalınması halinde tüm zararlar sigorta şirketleri tarafından karşılanacağı için nakliye firmalarının çalıştığı sigorta şirketleri büyük önem kazanmaktadır.

Kurumsal taşımacılık işi dikkat ve özen gerektirir. Bu nedenle güvenilir ve piyasada tanınan nakliye firmaları ile çalışılırken nakliye personelleri de büyük bir önem kazanmaktadır. Nakliye personellerinin özel eğitim almış, deneyimli ve nakliye alanında tecrübeleri bulunan kişilerden oluşması önemlidir. Montaj ve demontaj işlemlerini yürütebilmek adına marangozlar çalıştırılmalı ve ofis mobilyalarının çizilmeden veya hasara uğramadan taşınmasına olanak sağlanmalıdır.

Nakliye personelleri kadar ofis eşyalarının taşınacağı nakliye araçları da önemli bir yere sahiptir. Yeni teknoloji ile çalışan nakliye firmaları son teknoloji ile üretilmiş çelik, kapalı kasa nakliye araçları kullanmaktadır.

Ofis taşımacılığı esnasında eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için ambalajlamanın en iyi şekilde yapılabilmesi gerekir. Nakliye firmalarının kullanmış olduğu ambalajların kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli nakliye firmalarının ofis taşımacılığında kullandığı ambalajlar standart olup oldukça kalın bir yapıya sahiptir. Ancak ofis taşımacılığı konusunda hassas olan kişiler fiyat farkı ödeyerek daha kaliteli ambalaj kullanılmasını talep edebilir.

İşinde profesyonel olan nakliye personelleri ambalajlama esnasında oldukça dikkatli davranmaktadır. Eşyaların zarar görmesini engellemek için ambalajlama özenle yapılmakta ve ofis taşımacılığı esnasında ofis eşyalarının herhangi bir zarara uğramasına imkan verilmemektedir.

Kırılacak Eşyaların Paketlemesi

Ofislerde pek çok kırılacak eşya bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı gerçekleştirilirken ofis taşımacılığı hizmetinin doğru bir şekilde kontrol edilmesi, paketleme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması ofis taşımacılığı işlemlerinin başarı ile tamamlanmasına yardımcı olacaktır. 

Kırılacak olan tüm ofis eşyaları için özenle ambalajlama yapılmakta ve ofis taşıma araçlarında kırılmadan veya hasar görmeden taşınmaktadır.

Kırılacak ofis eşyaları paketlenirken herhangi bir zarar görmemesi için havalı baloncuklu  veya köpüklü ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleme işlemi tamamlanmaktadır. Kırılacak eşyaların üzerine uyarı yazısı yazmak, ofis taşımacılığı boyunca kırılacak eşya kolilerinin özenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlayacaktır.

Antalya Ofis Taşımacılığında Çağrı Merkezinin Önemi

Ofis taşımacılığı işlemleri yürütülürken herhangi bir sorunla karşılaşmanız veya ofis taşımacılığı süreci ile ilgili olarak nakliye firmaları yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde nakliye firmalarının çağrı merkezini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ofis taşımacılığı hizmeti alan ofis ve işyerleri nakliye sürecinin ilk anından nakliye süreci sonlanıncaya kadar nakliye firmalarının çağrı merkezi ile her an irtibat kurabilir.

 

Antalya Ofis Taşımacılığında Mobilyaların Taşınma Süreci

Ofisler mobilya açısından oldukça zengin alanlardır. Ofis taşımacılığının diğer nakliyat türlerine göre daha ayrıntılı olduğu unutulmamalı ve bu duruma göre taşımacılık faaliyetleri yürütülmelidir.

Ofis eşyalarının büyük bir kısmı mobilyalardan meydana gelmektedir.  Bu sebeple ofis taşımacılığı hizmeti veren nakliye firmaları ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirirken mutlaka marangoz bulundurmalı ve mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri profesyonel kişilere yaptırılmalıdır.  

Montaj ve demontaj hizmetlerinin dikkat ve özen gerektiren bir iş olduğunu unutulmamalı ve ofis taşımacılığı süresince işinde deneyimli ve profesyonel nakliye personelleri çalıştırılmalıdır.

Montaj ve demontaj işlemleri çerçevesinde ofise ait olan mobilyalar önce dikkatli bir şekilde parçalara ayrılır. Yeni adresine ulaşan ofis eşyaları parçaları burada birleştirilir ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

Montaj işlemlerini yürüten marangozlar ofis eşyalarını en az zararla kısa sürede birleştirmektedir. Tek parça taşınması mümkün olmayan ofis eşyalarına demontaj işlemi uygulanır. Parçalara ayrılan ofis mobilyaları hem hasar görmeden hem de çizilmeden dikkatli şekilde taşınır. 

Ofis taşımacılığında marangozluk hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Marangozlar en az hasarla ofis eşyalarının taşınmasına olanak sunmaktadır. Teknik donanım ve ekipmana sahip olan nakliye firmaları mobilyalara zarar vermeden taşıma hizmetini yürütür.

Antalya Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmetleri

Ofis taşımacılığında sigortanın önemi büyüktür. Ofis taşımacılığı gerçekleştirirken eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması söz konusudur. Bu taşınma süreci esnasında ofis eşyalarının herhangi bir tehlikeyle karşı karşıya kalma ihtimali baz alınarak ofis taşımacılığı hizmetlerinde nakliye sigortası yapılmaktadır.

Nakliye sigortası yaptırılması zorunlu olmamakla birlikte ofis taşımacılığının güvenilir bir şekilde yapılmasını isteyenler mutlaka nakliye sigortası yapan nakliye firmalarını tercih etmelidir. 

Nakliye sigortası sayesinde nakliye sürecinde istenmeyen bir kazanın  veya olayın meydana gelmesi halinde tüm zararlara karşı sizleri korumaktadır. Özellikle şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetlerinde ön plana çıkan sigorta hizmetleri sayesinde herhangi bir nedenle ofis eşyalarının zarar görmesi halinde tüm zararlar sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır.

Antalya Ofis Taşımacılığında Nakliye Personellerinin Önemi

Ofis taşımacılığında nakliye personellerinin önemi büyüktür. Nakliye firmaları bünyesinde çalışan nakliye personellerinin ofis taşımacılığı alanında özel eğitim almış, deneyimli kişilerden meydana gelmiş olması gerekmektedir.

Hem ofis taşıma hizmetlerini yürüten personeller hem de marangozlar işini özenli bir şekilde yürüten dikkatli, özverili ve deneyimli kişilerden meydana gelmelidir.

Antalya Ofis Taşımacılığında Kullanılan Nakliye Araçları

Ofis taşımacılığı işi oldukça detaylı, dikkat isteyen zahmetli bir iştir. Diğer nakliye türlerinden ayrılan ofis taşımacılığında kullanılacak nakliye araçları özeldir.

Ücretsiz olarak ofislere yönlendirilen ekspertiz faaliyetleri çerçevesinde ofis taşımacılığı için uygun olan nakliye aracı çeşidi ve miktarı ekspertiz raporunda belirlenmektedir.

Ofis taşımacılığında kullanılacak olan nakliye araçları çelik kasa, son model, ofis eşyalarına zarar vermeyecek ve kirletmeyecek, kapalı araçlar olması gerekir.

Antalya Ofis Taşımacılığında Nakliye Sözleşmesinin Önemi

Ofis taşımacılığı daha fazla dikkat ve özen gerektiren taşımacılık çeşitlerinden biridir. Bu sebeple seçilen nakliye firması büyük öneme sahiptir.

Nakliye sürecini güvence altına alabilmek ve ofis taşımacılığı faaliyetlerinin güvenilir hale getirebilmek için ofis taşımacılığı faaliyetlerini yürüten nakliye firmaları ile nakliye sözleşmesi imzalamak gerekir.

Ofis taşımacılığında nakliye sözleşmesinde geçen maddeler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ofis taşımacılığı nakliye sözleşmesinde imzalara dikkat edilmelidir.
  • Nakliye sözleşmesinde ofis eşyalarının sigortalanıp sigortalanmadığına dair maddelere yer verilmektedir.
  • Ofis taşımacılığı nakliye sözleşmesi sabit değildir. Yeni durumların ortaya çıkması veya taleplerin çeşitlenmesi halinde nakliye sözleşmesine yeni maddeler eklemek mümkündür.
  • Nakliye sözleşmesinde ofis taşımacılığını gerçekleştirecek olan nakliye araçlarının plakalarına da yer verilmektedir. Nakliye sürecinin hangi araçlarla gerçekleşeceğine dair bilgilere de nakliye sözleşmesinde yer verilmektedir.
  • Nakliye sözleşmesi ofis sahibi ile nakliye firması yetkilisi arasında imzalanmaktadır.
  • Ofis taşımacılığında nakliye süreci mutlaka belirtilmelidir. Ofislerin en kısa zamanda taşınması önemlidir. Aksi takdirde iş ve para kaybına uğrayacak olan ofisler için ofis taşımacılığı faaliyetlerinin hızlı olması gerekmektedir.
  • Ofis taşıma maliyetleri sözleşmede yer alır. Ofis taşıma maliyetleri sözleşmede hem yazı hem de rakamla belirtilmelidir. Ofis taşıma maliyetinin nakliye sözleşmesinde yer verilmesi karşılaşılabilecek olan tüm sorunların önüne geçer.

Antalya Ofis Taşımacılığında Ambalajlama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis taşımacılığı hizmeti sunan nakliye firmaları işyeri nakliye işini yerini getirirken taşınacak olan malzemenin ambalajlamasını en kaliteli ve en doğru şekilde yapar ve zarar görmesinin önüne geçer.

Malzemelerin kontrolü sağlandıktan sonra ofis malzemelerine uygun bir şekilde ambalajlama faaliyetleri yürütülmektedir. En hızlı ve hasarsız bir şekilde ofis eşyalarının taşınmasını amaçlayan nakliye firmaları dikkatli ve özenli bir çalışma yürütmektedir.

Ofis taşıma hizmetleri zahmetli, dikkat gerektiren yorucu bir süreçtir. Ofis taşımacılığında gerekli dikkat ve özenin gösterilmemesi halinde maddi ve manevi kayıplar meydana gelebilmektedir. Ofis taşımacılığı esnasında gerek değerli eşyalar gerek mobilyalar gerekse belgeler dikkatli bir şekilde ambalajlanmalı ve taşınmalıdır.

Ofis araç ve gereçleri bir hayli fazladır. Masa, çekmece, ahşap mobilya, ofis araç gereçleri titizlikle paketlenmeli ve problem yaşanmadan taşınmalıdır. Ofis taşımacılığı konusunda profesyonel personeller çalışmaktadır. Ofis taşımacılığı için yetişmiş olan personeller ofis taşımacılığında sorunsuz bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Ofis taşımacılığı için alanında uzman personeller çalışmakta ve bilgisayar, çelik kasa, fotokopi makinesi, yazıcı ve diğer elektronik ürünler sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Ofis taşımacılığı yapan firmalardan teklif alarak ofislerinizi konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Antalya Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Ofislerinizi taşıttırmak istiyorsanız nakliye firmalarıyla iletişime geçebilir ve kusursuz bir şekilde ofis taşımacılığı yaptırabilirsiniz.  Ofis taşımacılığı yapan firmalar ofis araç ve gereçlerini özenle taşır. Uygun fiyatlarla kaliteli ofis taşımacılığı hizmeti sunan nakliye firmaları değerli eşyaları önceden belirler. Değerli ve önemli eşyaların nakliye firmaları tarafından önceden belirlenmesi oluşabilecek herhangi bir sorunun önüne geçecektir.

Değerli eşyaları bulunan ofis sahipleri nakliye firmalarına ofis taşımacılığı yaptırmadan önce konuyu anlatmalı ve değerli eşyaların karıştırılmadan güvenli bir şekilde taşınması sağlanmalıdır.

Antalya Ofis Taşımacılığı Firmaları Seçerken Dikkatli Olunmalıdır

Ofis taşımacılığı konusunda hizmet sunan binlerce nakliye firması bulunmaktadır. Ancak ofisinizi taşıttırmak için seçeceğiniz ofis taşıma firmalarının kaliteli olması çok önemlidir. Taşıma belgesi bulunan  ofis taşıma firmalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Taşıma belgesi olan firmalar değerli eşyalarınızı özenle taşıyacak ve hasara uğratmadan ofisinizi taşıma hizmeti verecektir.

Güvenilir ofis taşıma firmalarının tercih edilmesi halinde tüm ofis araç gereçleri ile değerli eşyalar kaliteli bir şekilde monte ve demonte edilir, paketlenir, ve taşınır. Firma imajı ön planda olan ofis taşımacılığı firmaları tercih edilmelidir. 

Seçilen ofis taşıma araçlarının uygunluğu önemlidir. Ofisi taşımaya gelen taşıma ekibi ve nakliye aracının ofis taşımacılığı hizmetleri için uygun özelliklere sahip olması gerekir. Ofis taşımacılığı yapacak nakliye araçları kapalı ve çelik kasa araçlardır. Ofis taşımacılığında açık, ahşap kasalı kamyon veya kamyonetler kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu şekilde ofis eşyalarını taşıyan ofis taşıma firmalarının kesinlikle tercih edilmemesi gerekmektedir.

Uzun yıllardan beri taşımacılık sektöründe olan nakliye firmaları bilgi birikimlerini kullanarak ofisleri taşıma faaliyetlerini yürütmektedir. Uzman kadrosuyla aksaklık yaşamanıza imkan vermeyecek ofis taşımacılığı firmaları yenilikçi ve teknolojik taşıma yaklaşımı sayesinde ofis eşyalarını tam zamanında taşır. Ofis taşıma işlemleri 1 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir.

ANTALYA OFİS TAŞIMA - 0542 480 44 13