ANTALYA OFİS TAŞIMA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...

Yılların deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.

Antalya Evden Eve Nakliyat

ANTALYA EVDEN EVE TAŞIMACILIK' TA KALİTE

Antalya Evden Eve Nakliyat her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de bir çok firma nakliyat kalitesine bağlı kalmamaktadır. Antalya Evden Eve Nakliyat Ekibimizde ki personellerimiz kendi alanlarında profesyonel kişilerdir. Antalya Evden Eve Nakliyat yaparken, kolilerin temiz kullanışlı olmasına ayrı bir önem gösteririz. Montajlama da yine alanlarında profesyonel ekibimiz işlemleri yapmaktadır.

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYE SEKTÖRÜNDE Kİ YERİMİZ

Antalya Evden Eve Nakliye hizmetine başladığımız ilk günden bu güne tecrübesini arttırmış, size Antalya evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

Antalya Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Antalya Evden Eve Nakliye müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiştir.
 Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat konusunda tecrübeli personellerimiz ile Antalya nakliyat sektörünün lideri olmaya hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz.


ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Antalya Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir.

Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmeti 3 aşamadan oluşur. 

1 - Birinci aşaması planlamadır. Antalya Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planlaması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyat işlemlerinde istenmeyen kazalar meydana gelebilir. 

2 - İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur. Antalya Evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Antalya Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Antalya Evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler. 

3 - Üçüncü Aşama taşıma başlar. Antalya Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır. 

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT SÖZLEŞMESİ

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır. Eğer siz de evden eve nakliyat hizmeti almayı düşünüyorsanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanızda fayda görmekteyiz. 

Çalışmak istediğiniz firmanın referanslarını ve sizden önce yaptığı işleri mutlaka araştırınız. Eğer firmanın referansları ve deneyimini tatmin edici bulmazsanız kesinlikle o firmayı tercih etmeyiniz. Firmanın çalışanlarının işinde deneyimli olup olmadığını araştırınız. Amatör kişilere ev taşıtmanız sonucunda eşyalarınızda zararlar oluşabilir. 

Antalya Evden Eve Nakliyat firması ile mutlaka taşıma sözleşmesi yapınız. 

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesiz olarak yaptırdığınız nakliyat hizmetlerinde hoşunuza gitmeyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eşyalarınızın taşıma sırasında sigorta yapılıp yapılmayacağını firmaya sorunuz. Antalya evden eve nakliyat dışında Eğer firma sigorta yapmıyorsa lütfen tercih etmeyiniz. Sigortasız taşımalarda meydana gelecek problemde firma karşılamayacağı için tüm masrafı sizin ödeyeceğinizi bilmelisiniz. 

Antalya Evden Eve Nakliyatta kullanılacak araçların işe uygun olup olmadığını araştırınız. Araç kabinlerinin kar, yağmur gibi dış etkenlere karşı korumalı olmasını tercih ediniz. Ayrıca uzun mesafede taşıma yapılacaksa kabin içlerinin sarsılma önleyici olarak dizayn edilmesi mutlaka gereklidir. 

Antalya Evden Eve Nakliye firmamız hakkında daha detaylı bilgiye 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

ANTALYA OFİS TAŞIMA - 0542 480 44 13